Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Way Way BackRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Doctor DolittleRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The President's BarberRated ★ 1.5
PaddingtonRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5