Titles you rated
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 2.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
SpyRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 0.5
The Ugly TruthRated ★ 1.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5