Series
Ratings
19
GlitchRated ★ 0.5
UnbelievableRated ★ 4.0
The Marvelous Mrs. MaiselRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Somewhere BetweenRated ★ 1.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
HarlotsRated ★ 3.0
HarlotsRated ★ 4.0
Dirty JohnRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0