Movies
Ratings
32
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Open CityRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0