Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
OasisRated ★ 3.5
The Deer HunterRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 1.5
The HangoverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 0.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 1.5
The Twilight SamuraiRated ★ 3.5
13 AssassinsRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 2.5
Bone TomahawkRated ★ 2.5
Forbidden GamesRated ★ 3.5