Titles you rated
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0- Tomorrow, I'll Be Someone's Girlfriend Season 1Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.5
The Curry SongsRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0