Series
Ratings
67
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Super Daddy YeolRated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0