Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
1899Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
GOING SEVENTEEN 2017Rated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5