Movies
Ratings
506
The ThroneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
47 Meters DownRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0