Movies
Ratings
116
The Invisible ManRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
That's My BoyRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
My Girlfriend's BoyfriendRated ★ 2.5
My Life Without MeRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 1.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 4.5
Ghost WorldRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5