Movies
Ratings
555
NightcrawlerRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Perfect HostRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 4.0