Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5