Movies
Ratings
106
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Plan ManRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
Love FictionRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0