Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
When Marnie Was ThereRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 0.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5