Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0