Series
Ratings
294
OzarkRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5- 주관식당Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 2.0
24Rated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0