Titles you rated
The WifeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
The World of UsRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5- TarotRated ★ 0.5
TarotRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5