Movies
Ratings
1373
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
American AssassinRated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Mechanic: ResurrectionRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 3.5
RampageRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5