Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
No ReservationsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Re-startRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
LivingRated ★ 4.0
Love NonethelessRated ★ 4.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
Haunted MansionRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
The SowerRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
UncleRated ★ 3.5
The Legend & ButterflyRated ★ 2.0