Series
Ratings
86
Chef's Table: LegendsRated ★ 4.0- K for KimbapRated ★ 2.5
- RESOPHYRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- 신의 술방울Rated ★ 1.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 3.5
Drops of God Season 1Rated ★ 3.0