Series
Ratings
42- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.5
A-TEENRated ★ 5.0
Blue BirthdayRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.0