Series
Ratings
143
PluribusRated ★ 4.5
Mr. ScorseseRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Haunted HotelRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
New GirlRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 2Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Chad PowersRated ★ 3.0
CastleRated ★ 3.5
CastleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0