Series
Ratings
242
Perfect MatchRated ★ 0.5
Back to SeventeenRated ★ 0.5
Till The End of The MoonRated ★ 2.5
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 0.5
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 0.5
Captivated, by YouRated ★ 0.5
GachiakutaRated ★ 1.0- Rozen Maiden: TräumendRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 1.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 2.5