Series
Ratings
97
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0