Titles you rated
Light of My LionRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 5.0
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 3.0
Mask Danshi: This Shouldn't Lead to LoveRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5