Series
Ratings
14
Nodame CantabileRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0