Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5