Titles you rated
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
ExceptionRated ★ 4.0
Captain FallRated ★ 4.0
PainkillerRated ★ 5.0
The WatcherRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
Brand New Cherry FlavorRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.5
OsmosisRated ★ 2.5
UnbelievableRated ★ 4.5