Series
Ratings
40
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0