Series
Ratings
151
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
- GokusenRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Snow WhiteRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5