Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0