Movies
Ratings
321
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The TableRated ★ 4.0
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
The Sense of an EndingRated ★ 3.0
Song to SongRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.0
American HoneyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
ElleRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5