Movies
Ratings
272
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Man with a Movie CameraRated ★ 3.0
Turn It up to Eleven 2 : WILD DAYSRated ★ 4.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 1.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
OseamRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Battleship PotemkinRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 2.5
M. ButterflyRated ★ 3.5- ●RECRated ★ 2.0