Series
Ratings
48- K-ON!!Rated ★ 3.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.0