Movies
Ratings
318
Avatar: Fire and AshRated ★ 1.0
Be With YouRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5- Love ResetRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 1.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
MissingRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5