Movies
Ratings
85
ChefRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0