Series
Ratings
43
I Need RomanceRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Twenty AgainRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0