Titles you rated
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5