Series
Ratings
32
Master's SunRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0