Titles you rated
White ChristmasRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 0.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0