Series
Ratings
27
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0