Series
Ratings
207
Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Day of the JackalRated ★ 3.5
The BlacklistRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0