Titles you rated
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5