Movies
Ratings
644
Sweet & SourRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 1.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 2.5
MoonRated ★ 3.5