Series
Ratings
99
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Workin' Moms Season 1Rated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 5.0
BootsRated ★ 4.5
Lupin Part 2Rated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.5
YouRated ★ 1.0
YouRated ★ 2.5