Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5