Movies
Ratings
725
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 2.5
Step BrothersRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5- Dachimawa LeeRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5