Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 3.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.0
Over the Garden WallRated ★ 4.0
OK K.O.! Let's Be Heroes Season 1Rated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Sofia the FirstRated ★ 3.0
Sofia the FirstRated ★ 3.0
Sofia the FirstRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
The Bletchley CircleRated ★ 3.0
The Bletchley CircleRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0- Sofia the FirstRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 1.0