Movies
Ratings
211
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The CircleRated ★ 2.5
RealRated ★ 1.0
HugoRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 2.5
MasterRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0