Movies
Ratings
100
Black WidowRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0